narodila jsi se u nás, vybrala si nás…
Od malička jsi přilnula k nám a na všechny zájemce o štěňátka ječela, že chceš zůstat doma.
Užívali jsme si Tvé přítulnosti a náklonosti ke všemu domácímu. Považovali jsme si Tvé spolehlivosti a oddanosti, když jsi střežila Darganův dvůr….
Těšili jsme se z C štěňátek, které jsi nám dala.
Těšili jsme se z každého dne, který jsi s námi byla ….
Byla jsi holčička plná protikladů, vzrušivá a současně velice mazlivá a přítulná, tvrdá – a přitom ohebná a tvárná, kontaktní - ale neúplatná.
Celý život jsi byla velmi dobře čitelná, co na srdci, to na jazyku ... jen na sklonku života jsi se zahalila tajemstvím a nechala jsi nás v milosrdné nevědomosti...
Byla jsi s námi 11 let, 3 měsíce, 17 dní …
Byla jsi naše Ťapka, Ťapeška, Ťapenka, Ťapulínka, Ťapinka…. Už tu s námi nejsi a my musíme věřit, že jsi odešla s vědomím, že jsi byla milovaná, jedinečná a nezapomenutelná … Ťapinko, nikdy nezapomeneme!!!!!!

